Głosowanie internetowe w XXIV Lednickiej Wiośnie Poetyckiej!

2020-05-19 21:58:00

Głosowanie zakończone. Dziękujemy za liczny udział w głosowaniu. Wyniki do pobrania poniżej. Zachęcamy do pozostawiania polubień i komentarzy, jako wyraz uznania dla młodych poetów. Epidemia nie zwolniła młodych poetów z udziału w XXIV LWP. O Nagrodę Publiczności ubiegają się wiersze wybrane przez Jury Konkursowe.

W tegorocznej edycji Turnieju Poetyckiego, pomimo zmiany formuły, pojawiło się znacząco więcej wierszy niż w ostatnich edycjach. 

Organizatorzy pragnąc zachować dobre tradycje - proponują głosowanie internetowe o Nagrodę Publiczności. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi przez jury utworami oraz oddanie głosu na te, które w czasie epidemii przemawiają do serc.

Tutaj można przejść do strony głosowania Fb  , które potrwa do piątku, 22-05-2020, do godz. 10:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 maja 2020 r. na stronach internetowych Organizatorów. Ze względu na epidemię musieliśmy odwołać Wydarzenie Finałowe, ale nie wykluczamy, że dojdzie ono do skutku, w sprzyjających okolicznościach. 

 

WYNIKI GŁOSOWANIA

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,glosowanie-internetowe-w-xxiv-lednickiej-wiosnie-poetyckiej.html