Mobilne Centrum Kultury w Łubowie!

2018-06-13 09:00:00

Już w ten weekend (16/17 czerwca), serdecznie zapraszamy całe rodziny na niezwykły weekend z Mobilnym Centrum Kultury z Poznania, który rozgości się na trawniku przed łubowskim Domem Kultury! W programie liczne atrakcje, między innymi warsztaty, teatrzyki, fotografia z przymrużeniem oka i nauka tworzenia batiku. Szczegóły poniżej.

SOBOTA, 16.06.2018

 

1. Koło Fotografii: Fotobudka

godz. 11.00

wiek: każdy

 

Warsztaty rodzinne z sesja zdjęciową dla wszystkich mieszkańców. Fotografia  z przymrużeniem oka. Wyjątkowa okazja do stworzenia nietuzinkowego portretu rodzinnego.

 

1. Teatr KAMISHIBAI: DWA SPEKTAKLE DLA DZIECI I KĄCIK ILUSTRATORSKI.

 

godz. 13.00 Podspodek- opowiastka filozoficzna dla dzieci i dorosłych

 

godz. 14.00 W Czarnej Hańczy

wiek: 6-11 lat

 

 

3. Koło Gospodyń: Batik

godz. 17.00

wiek: 9+

 

Rodzinne warsztaty dla dzieci i dorosłych, podczas których będziemy malować na jedwabiu. batik to sztuka polegająca na warstwowym nakładaniu wosku i barwieniu tkaniny.

 

NIEDZIELA, 17.06.2018

 

1. Teatr KAMISHIBAI Bajka aborygeńska. Spektakl i warsztaty dla dzieci

godz. 11.00

wiek: 6-11 lat

 

Wspólnie wykonamy własne kije deszczowe o niepowtarzalnych wzorach

 

2. PIKNIK KULTURALNY

 

godz. 13.00-17.00

wiek: każdy

 

MCK ubarwia świat. podczas niedzielnego pikniku kulturalnego zapraszamy do wspólnego rysowania kredą, puszczania wielkich baniek mydlanych i innych zabaw podwórkowych.

 

Poza tym przez całą sobotę i niedzielę MCK zaprasza do Mobilnej Biblioteki, aby wspólnie poczytać i obejrzeć najnowsze publikacje z literatury dziecięcej, a także z sentymentem zajrzeć do klasyków. Nie zabraknie też leżaków do odpoczynku na świeżym powietrzu, a także gier plenerowych, kącika plastycznego i ciągłych atrakcji takich jak wykonywanie własnej przypinki czy magnesu. Można dołączyć w każdym momencie! :)

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,mobilne-centrum-kultury-w-lubowie.html