OSA - strefy aktywności powstaną niebawem

2018-10-15 15:00:00

Strefy Aktywności w Gminie Łubowo powstaną w niedługim czasie.

Szanowni Państwo

 

W związku z zainteresowaniem mieszkańców,  Wójt Gminy Łubowo informuje, że w dniu 19.07.2018r. Gmina Łubowo podpisała umowę o dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Sportowo – Rekreacyjnej Ministra Sportu i Turystyki, zadania inwestycyjnego o Charakterze Wielopokoleniowym – Otwarta Strefy Aktywności (OSA).

 

Zadanie powyższe to  budowa Otwartych Stref Aktywności (OSA) w miejscowości Imielno oraz Lednogóra.

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie samorządów i krótki termin realizacji zadania okazało się, że firmy, które mogą zrealizować powyższe zadanie nie są w stanie dokonać tego w określonym przez Ministra czasie – jest ich w Polsce zbyt mało.

 

Wobec tego Gmina Łubowo, podobnie jak wiele innych samorządów zwróciła się o aneksowanie terminu wykonania zadania, na co Ministerstwo wyraziło zgodę. W dniu dzisiejszym otrzymano aneks, zgodnie z którym nowy, ostateczny termin wykonania inwestycji to 15 listopada br.

 

Zgodnie z umową z jednym z dwóch oferentów, którzy odpowiedzieli na kilkanaście rozesłanych w lipcu i sierpniu zapytań ofertowych,  termin wykonania zadania został określony na 5 listopada br.

 

Prace rozpoczną się niebawem.

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,osa-strefy-aktywnosci-powstana-niebawem.html