• Dodano: 2013-02-18 10:00:00
  • 10725 wyświetleń
  • Drukuj

W Łubowie rozegrano ostatni piętnasty turniej rundy eliminacyjnej siatkarzy.

Najwięcej emocji dostarczył pojedynek Hurtowni Sportowej ,,TROPSPORT,, i PIASTA 1. Tym razem zespoły wystąpiły w najsilniejszych składach. Mecz na wysokim poziomie, jednak nie obyło się bez prostych błędów. Najwięcej ich popełniła Hurtownia w drugim secie, którego przegrała wysoko, jednak trzeci i czwarty set to wyrównana gra obu zespołów, ale zwycięstwo odnieśli bardziej doświadczeni siatkarze Hurtowni Sportowej wygrywając cały mecz 3-1.

W drugim pojedynku coraz lepiej grający CHROBRY postawił wysoką poprzeczkę PELIKANOWI ale ostatecznie przegrał 0-3.

STRACEŃCY poza pierwszym setem nie mieli problemów aby pokonać ambitnych siatkarzy MEG-FINACE 3-0.

Pierwsze punkty zdobył ADEX wygrywając walkowerem z WITKOWEM.

Runda finałowa rozpocznie się 2 marca. gdzie zespoły zajmujące miejsca 1-4 spotkają się na trzech turniejach, natomiast drużyny z miejscami 5-10 rozegrają po jednym meczu z sąsiadującym zespołem w tabeli.

Zakończenie mistrzostw zaplanowano na 16 marca.

FOTOGALERIA

> WYNIKI 15 turnieju:

> Hurtownia Sportowa  -  Piast 1   3-1  25-20, 12-25, 25-22, 25-19

> Chrobry  -  Pelikan   0-3   24-26, 25-27, 21-25

> Meg Finance  -  Straceńcy   0-3   25-27, 16-25, 20-25

> Adex  -  Witkowo   3-0   75-0  walkower

> Turniej sędziowali - P.Cielaczyk i R.Filipiak.

>

> TABELA końcowa rundy eliminacyjnej:

> 1. HURTOWNIA SPORTOWA ,,TROPSPORT,, Gniezno   9   25   26-4   +177

> 2. PIAST 1 Łubowo                                                      9   23   25-5    +169

> 3. PELIKAN Żydowo                                                     9   21   24-11  +92

> 4. WITKOWO                                                               9   16   18-13  +27

> 5. STRACEŃCY Gniezno                                                9   15   17-14  +33

> 6. PIAST 2 Łubowo                                                       9   13   15-16  - 4

> 7. BIURO RACHUNKOWE ,,MEGFINANCE,, Gniezno        9   8     10-21  - 65

> 8. CHROBRY Mieleszyn                                                  9   7     9-21    -72

> 9. OLD - BOY Łubowo                                                   9   3     6-24    -141

> 10.ADEX TRANSPORT Gniezno                                      9   3     3-24    -216