PRACA - KONSERWATOR OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

  • Dodano: 2020-10-09 08:00:00
  • 2257 wyświetleń
  • Drukuj

Zakład Gospodarki Komunalnej w Łubowie poszukuje kandydata na stanowisko: KONSERWATOR OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Opis stanowiska:

• bieżąca obsługa oczyszczalni ścieków,

• wykonywanie bieżącej obsługi, konserwacji i przeglądów urządzeń oczyszczalni oraz przepompowni ścieków,

• utrzymywanie należytego porządku na terenie oczyszczalni ścieków oraz w obiektach technologicznych,

• usuwanie drobnych awarii na oczyszczalni oraz przepompowniach ścieków,

• sprawowanie kontroli nad jakością ścieków dostarczanych do punktu zlewnego,

• kontrola monitorowanych przepompowni ścieków,

• prowadzenie na bieżąco dziennika eksploatacji oczyszczalni ścieków

Wymagania:

• wykształcenie minimum podstawowe, preferowane zawodowe techniczne (mechanik, elektryk, instalator wod – kan),

• dobra organizacja pracy,

• dbałość o jakość wykonywanej pracy, obowiązkowość, odpowiedzialność, dokładność,

• prawo jazdy kat. B. lub wyżej,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,

• mile widziana znajomość zasad działania, obsługi urządzeń oczyszczalni ścieków,

• mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

CV należy składać do 16.10.2020 w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Łubowie, Fałkowo 44a, 62 -262 Fałkowo lub na adres : zgk@lubowo.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27.04.2016”