Rozstrzygnięcia konkursu

2018-10-05 09:16:00

Szkoła Podstawowa w Fałkowie wyróżniona w konkursie na szkolny projekt edukacyjny w zakresie promocji wartości i rodziny

Szkoła Podstawowa  w Fałkowie wyróżniona w konkursie

na  szkolny projekt edukacyjny w zakresie promocji wartości i rodziny

 

W dniu 4 października 2018r nastąpiło rozstrzygnięcia konkursu ogłoszonego przez Wojewodę Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty na najlepiej przygotowany i zrealizowany szkolny projekt  edukacyjny w zakresie promocji wartości rodziny wśród społeczności szkolnych. W konkursie  wzięło udział kilkadziesiąt  szkół  z terenu całej Wielkopolski.  Szkoła Podstawowa w Fałkowie zgłosiła swój projekt , który nazwała : „Jesteśmy dla siebie wielkim bogactwem – rodzinne inspiracje. Razem uczymy się i działamy” , za który komisja konkursowa zgodnie z postanowieniami regulaminu przyznała wyróżnienie. 

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu inaugurując  Festyn Rodzinny  „Wielkopolska stawia na Rodzinę” , na które zaproszona została delegacja złożona z uczniów, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej w Fałkowie.  Pani dyrektor Ewa Cieślińska wraz z uczniami odebrała z rąk wojewody Zbigniewa Hoffmanna i wicewojewody Marleny Maląg  nagrodę dla szkoły. Uroczystość  uświetnił występ zespołu muzycznego Przemysława Mazurka oraz spotkanie literackie z autorką książek  Barbarą Kosmowską.

 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,rozstrzygniecia-konkursu.html