Sto lat minęło a Szanowna Jubilatka w świetnej formie!

2017-03-22 14:46:00

Wczoraj w Gminie Łubowo odbyła się niemała uroczystość, zorganizowana przez rodzinę Pani Heleny Schmidt z Imielenka, która obchodziła 100 urodziny

Uroczystość rozpoczęła uroczysta msza św. w Kościele p.w. Narodzenia N.M.P w Imielnie. Następnie goście udali się do restauracji.
Wśród nich nie zabrakło Wójta Gminy Łubowo Andrzeja Łozowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Łubowo  Mirosława Nowaka i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Łubowie Hanny Ostynowicz. Wójt Gminy składając życzenia odczytał także list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło. Oprócz kwiatów Jubilatka otrzymała replikę dzwonu Mieszko i Dobrawa oraz kosz słodkich upominków.

Pani Helena całe swoje życie związała z Gminą Łubowo, gdzie najpierw pracowała w gospodarstwie u rodziców, później prowadziła gospodarstwo wspólnie z mężem.
Seniorka mimo swoich 100 lat cieszy się dobrym zdrowiem i tryska humorem.  Spędza czas pod czujną opieką licznej rodziny. Pani Helena wychowała 5 dzieci. Doczekała się  9 wnuków i 11 prawnuków.

 

Z okazji tak wspaniałego Jubileuszu pragniemy w imieniu całej społeczności Gminy Łubowo złożyć Jubilatce życzenia 100, przepraszam - 200 lat życia w doskonałym zdrowiu!

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,sto-lat-minelo-a-szanowna-jubilatka-w-swietnej-formie.html