Witaj Szkoło !!!

  • Dodano: 2014-09-01 11:56:00
  • 6342 wyświetleń
  • Drukuj

Uroczyste inauguracje roku szkolnego 2014/2015 w szkołach podstawowych.

Z dniem 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2014/15. Rozbrzmiały się pierwsze dzwonki i wszyscy uczniowie wraz z Dyrekcją i gronem pedagogicznym spotkali się na uroczystościach otwarcia Nowego Roku Szkolnego. We wszystkich  szkołach dzieci przygotowały program artystyczny związany z pożegnaniem wakacji i powrotem do szkoły.

W  uroczystościach udział wziął Wójt Gminy Łubowo - Andrzej  Łozowski. Nowy rok szkolny przyniósł zmiany na stanowisku dyrektora szkoły podstawowej w Łubowie i podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego Wójt Gminy  podziękował p. Andrzejowi Szablewskiemu  za wieloletnią owocną pracę na stanowisku dyrektora szkoły podstawowej. Tym samym od 1 września obowiązki dyrektora tej placówki powierzone zostały p.Patrycji Pietrykowskiej.

Zmiany nastąpiły  również w szkole podstawowej w Lednogórze.  Podczas otwarcia roku szkolnego Wójt Gminy - Andrzej Łozowski podziękował  p. Emilii  Dutce za wieloletnią współpracę i przywitał nową panią dyrektor Joannę Filipiak. Przy tej uroczystej okazji Pan Wójt zapowiedział budowę sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Lednogórze, a dodatkowo wszyscy mogli zobaczyć wizualizację jak ta sala będzie wyglądać w przyszłości .

Tak więc kolejny szkolny rok zapowiada się bardzo ciekawie, pełny w nowe wyzwania.

 

 Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz pracownikom administracyjnym i obsługi  życzymy wspaniałego, pomyślnego roku szkolnego 2014/2015