Wizyty u Szanownych Jubilatów

2015-06-25 09:20:00

Wójt Gminy Łubowo Andrzej Łozowski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Mirosławem Nowakiem, Kierownikiem USC Hanną Ostynowicz odwiedzili Szanownych Jubilatów – seniorów, z życzeniami udali się do Woźnik oraz do Rzegnowa.

23 czerwca 2015r. władze gminy odwiedziły Panią Florentynę Łukasik mieszkankę Woźnik, która 1 czerwca ukończyła 97 lat.  Pani Florentyna całe swoje życie pracowała w gospodarstwie domowym,  wychowała czwórkę  dzieci ( trzy  córki i  syna), doczekała się ośmioro wnuków  i ośmioro prawnuków. 

Tego samego dnia władze gminy udały się z wizytą do Pana Jana Mytycha  zamieszkałego w Rzegnowie, który 23 czerwca  ukończył 90 lat. Szanowny Jubilat całe życie pracował na gospodarstwie, wychował pięcioro dzieci i  doczekał się pokaźnej gromadki wnuków, wśród których znalazło się szesnastu  wnuków i piętnastu prawnuków.

Dla Jubilatów wizyta wójta Andrzeja Łozowskiego była ważnym wydarzeniem. Życzenia urodzinowe cieszą, ale najwięcej radości daje to, że gmina nie zapomina o swoich długoletnich mieszkańcach.

Szanowni Jubilaci otrzymali kosze pełne słodkości i serdeczne życzenia na dalsze lata w zdrowiu, w miłości najbliższych i w radości. 

Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego !

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,wizyty-u-szanownych-jubilatow-1.html