Wyniki wyborów w wyborach sołtysów i do rad sołeckich w Gminie Łubowo

2019-03-01 14:21:00

Jest nam niezmierni miło poinformować o wynikach wyborów Sołtysów oraz Rady Sołeckiej poszczególnych wsi.

Miejscowość

Sołtys

Rada Sołecka

Baranowo

Jan Nowak

  1. Jan Pluta
  2. Grzegorz Nowak

Strychowo

Arkadiusz Kościański

  1. Latała Waldemar
  2. Winiecki Mariusz
  3. Szcześniak Ilona

Myślęcin

Mateusz Klawiter

  1. Natalia Lewandowska
  2. Hubert Siekacz
  3. Jarosław Kowalkowski

Lednogóra

Józef Konieczny

  1. Szott Mirosław
  2. Wielgosz Jacek
  3. Kubacki Marcin
  4. Maliszewska Sylwia

Rybitwy

Damian Wendel

  1. Anglard Wiesław
  2. Chaix Matthieu

Imielno

Krzysztof Skwarek

  1. Przybyła Krzysztof
  2. Gilewicz Agata
  3. Miękwicz-Łopyta Agnieszka
  4. Grzeczka Karolina

Imielenko

Hanna Pieśniewska-Kazimierczyk

  1. Tomkowiak Irena
  2. Kujawa Krzysztof
  3. Winiarska Łucja

Łubowo

Maria Konieczna-Budniak

  1. Jakubowski Andrzej
  2. Filipiak Ryszard
  3. Gotwiecka Bogumiła
  4. Gałęzewski Maciej
  5. Klimek Małgorzata

Pierzyska

Andrzej Mizerka

  1. Frąckowiak Teresa
  2. Nowakowski Paweł
  3. Ciechanowski Marek

Woźniki

Marcin Węglewski

  1. Łukasz Muskała
  2. Adam Chudy
  3. Marcin Kokocha
  4. Grzegorz Chudy
  5. Hanna Cegiel

Leśniewo

Anna Najkowska

  1. Katarzyna Grzesiak
  2. Małgorzata Melewska

Wierzyce

Włodzimierz Brzozowski

  1. Jacek Koperski
  2. Patryk Stanisławski
  3. Leszek Smolarek
  4. Mariusz Staszak

Fałkowo

Marzena Chełmińska

  1. Stanisław Nowak
  2. Andżelika Kozanecka
  3. Drankiewicz Marek
  4. Łabęcka Monika

Owieczki

Roman Bułat

  1. Matuszak Mariusz
  2. Schmidt Halina
  3. Niklas Joanna
  4. Rynarzewski Andrzej

Żydówko

Mirosław Nowak

  1. Mytych Bronisław
  2. Winiecki Tomasz
  3. Winiecki Józef
  4. Kowalski Sławomir

Dziekanowice

Agnieszka Darul

  1. Kupczyńska Edyta
  2. Uramowska Katarzyna
  3. Szczepaniak Lech
  4. Sołtysik Hanna

Siemianowo

Zdzisław Owczarzak

  1. Borzykowski Krzysztof
  2. Piasecka Katarzyna

Rzegnowo

Bartosz Zamiara

  1. Urbaniak Anna
  2. Bartnicka Natalia
  3. Grzywnowicz Sylwia
  4. Klawiter Ewa

 





treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,wyniki-wyborow-w-wyborach-soltysow-i-do-rad-soleckich-w.html