Wystawa rękodzieła w Domu Kultury.

2016-11-10 11:18:00

Już wkrótce, 30- go listopada ( Zmiana terminu- przepraszamy! Początkowo został podany 1-szy grudnia), o godz 17.00,w łubowskim Domu Kultury, odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy rękodzieła, wykonanego przez uczestniczki licznych warsztatów, które odbyły się w ciągu mijającego roku.Wystawa potrwa do piątku, 9- go grudnia. A jest co pokazać, bowiem, na różnego rodzaju zajęciach, było obecnych łącznie ponad 50 pań!

Zaprezentowane zostaną prace wykonane z filcu, ozdobione techniką decoupage ( w tym bombki, jako, że zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia) oraz przede wszystkim rzeźby wykonane techniką Powertex ( około 50 figur). W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja warsztatów powertexowych, tym razem kursantki będą pracować z kolorem szaro- srebrnym, imitującym metal.

Podczas wernisażu będzie można zapoznać się z wieloma technikami rękodzielniczymi, będzie również możliwość zapisania się na warsztaty, na rok 2017. Zostanie również zaprezentowany interdyscyplinarny projekt "Skrawki pamięci", który ściśle wiąże się z rękodziełem :)

Niestety nie ma już możliwości zapisania się na warsztaty w tym roku- wszystkie listy są już pełne! 12 listopada odbędą się warsztaty powertex - dama, 8 grudnia bombka kulista  z pastą strukturalną- śniegiem, prawdopodobnie 17 grudnia biały anioł powertex ( wszystkie listy są już zamknięte- rezerwowe również).

Bardzo proszę wszystkie kursantki o dostarczenie swoich, podpisanych imieniem i nazwiskiem prac ( figury proszę również nazwać imieniem i podpisać na spodzie cokołu!),do Domu Kultury, do 25 listopada. Prace można pozostawiać również w Bibliotece.

 

Kontakt: Agnieszka Gadzińska

tel 503706651

pedagogaga@wp.pl

Zachęcamy również do odwiedzania facebooka Domu Kultury, gdzie informacje o wydarzeniach pojawiają się na bieżąco.

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.lubowo.pl/wiadomosc,wystawa-rekodziela-w-domu-kultury.html