" ROCZEK" Gminnego Żłobka w Łubowie

  • Dodano: 2021-01-29 13:30:00
  • 443 wyświetleń
  • Drukuj

Dnia 26 stycznia 2021r. świętowaliśmy ROK istnienia Gminnego Żłobka w Łubowie.

2 stycznia 2020 r. Pan Wójt Andrzej Łozowski wraz z Panem Łukaszem Mikołajczykiem-Wojewodą Wielkopolski oraz  Panem Wojciechem Jankowiakiem-V-ce Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego dokonał uroczystego otwarcia Gminnego Żłobka w Łubowie.

Obecnie do placówki uczęszcza 30 dzieci. Finansowanie funkcjonowania placówki zapewnione zostało w ramach programu rządowego Maluch Plus oraz przez Gminę Łubowo na okres 2 lat dzięki realizacji projektu on nazwie "Wsparcie na rzecz osób wykluczonych z rynku pracy oraz zagrożonych wykluczeniem w formie utworzenia Gminnego żłobka w Łubowie", który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach WRPO 2014-2020.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju uroczystość miała charakter wewnętrzny. Świętowaliśmy wspólnie z maluchami przy pysznym torcie, muzyce oraz przepięknych dekoracjach, co mogą Państwo obejrzeć na poniższych zdjęciach.

Dziękujemy serdecznie za zaangażowaniem i pomoc Naszym Kochanym Mamo z Rady Rodziców Gminnego Żłobka w Łubowie w przygotowaniu uroczystości.