135 km Eli Jabłońskiej podczas Malta Festival Poznań - zapraszamy mieszkańców gminy Łubowo!

  • Dodano: 2015-06-09 20:25:00
  • 5411 wyświetleń
  • Drukuj

13 czerwca odbędziemy podróż z Kasztelanii do Poznania podczas projektu Eli Jabłońskiej 135 KM - zapraszamy 45 mieszkańców Kasztelanii Ostrowskiej do udziału w projekcie. Kasztelania Ostrowska wita w tym roku Malta Festival!

Tegoroczna Malta Festival Poznań rozpoczęta! W tym roku także będziemy organizować dla Was wydarzenia przy okazji festiwalu. Zapraszamy mieszkańców gminy Łubowo do bezpłatnego wyjazdu!

 

Aby zapisać siebie oraz swoich znajomych wystarczy:

napisać do nas wiadomość e-mail na adres kasztelaniaostrowska@gmail.com

lub zatelefonować pod numer 501 723 612

 

13 czerwca autobus o godzinie 9:00 zabierze uczestników przejeżdżając przez miejscowości Wierzyce, Imielno, Imielenko i Lednogórę.

http://malta-festival.pl/pl/program/135-km-ela-jablonska

 

Jak stworzyć Nowy Ład Światowy i czy na pewno to jest słuszna droga? 135 km to odległość, którą pokonają uczestnicy wycieczki regeneracyjnej. Zaczniemy w Imielenku po czym ruszymy w dalszą trasę zabierając po drodze kolejnych uczestników. Przyjrzymy się naszej codzienności wspólnie z zaproszonymi gośćmi, by móc następnie odbyć podróż z rewizytą. Stworzymy przestrzeń wymiany i szczególny rodzaj wzajemności, która uaktywni potencjał nowego. Wycieczka zakończy się kolacją dla uczestników.

idea: Ela Jabłońska
współpraca: Stowarzyszenie Kasztelania Ostrowska, Generator Malta

 

--------------------------

Maciej Jędrzejczak
Stowarzyszenie Promocji Dziedzictwa "Kasztelania Ostrowska"

https://www.facebook.com/kasztelaniaostrowska