28 Finał WOŚP w gminie Łubowo

  • Dodano: 2020-01-08 00:00:00
  • 3130 wyświetleń
  • Drukuj

Zapraszamy w niedzielę 12 stycznia 2020 od godz. 14.30 do Domu Kultury w Łubowie.

Dom Kultury w Łubowie przygotowuje imprezę, we współpracy ze sztabem w gnieźnieńskim Centrum Kultury- eSTeDe. 

 

Nowa formuła Finału pozwoliła na wystawienie puszek stacjonarnych w Bibliotece Publicznej oraz Szkołach Podstawowych pod koniec ubiegłego roku. 

JUŻ MOŻNA ZASILAĆ PUSZKI I ZBIERAĆ SERDUSZKA!

 

W okolicach kościoła filialnego, NIE będzie prowadzona kwesta.

 

Z programem rozrywkowym, w Domu Kultury startujemy od godziny 14:30.

 

Ogłosimy wyniki konkursu Choinka w Łubowie Najpiękniejsze zimowe zagospodarowanie posesji  oraz wręczymy nagrody.

 

O godzinie 15.00  zaprosimy wszystkich na występ ZESPOŁU FOLKLORYSTYCZNEGO LEDNICA pod kierownictwem Andrzeja Horbika. Zespół powstał w połowie 2019 roku i już podbił wiele serc oraz uświetnia wydarzenia społeczne.

 

Około 16:00 Szkoła Podstawowa w Lednogórze przedstawi autorski Musical Świąteczny (opiekun Magdalena Frydrychowicz).

 

Około 17:00 Młodzi Artyści z Imielenka  zaśpiewają pastorałkę z repertuaru musicalu Metro.

 

Wydarzenie zakończy występ  Studio Tańca Evolution działające na terenie gminy Łubowo już od 7 lat, a prowadzone przez Panią Iwonę Jackowską.

Zobaczymy: grupa tancerzy MEGA DANCE w wieku 4-8 lat oraz grupę MEGA PLAY - w tej grupie tańczą dzieci między 7 a 13 rokiem życia, a także SOLISTĘ Studia Tańca Evolution.

 

W międzyczasie zaprezentują swoje talenty młodzi mieszkańcy gminy Łubowo - m.in. Rodzina Pawlewskich, Natalia i Julita Konieczne, Ania Kasprzyk oraz Marta Jerzak.

 

Stowarzyszenie Wystawa Komórek zaprasza na stoisko poświęcone telefonii komórkowej. Będzie możliwość  zagrania w gry które były dostępne na starych telefonach. Udział w grze zagwarantowany każdemu kto wrzuci grosik do skarbonki WOŚP.

UWAGA!!! Zbiórka starych telefonów komórkowych. Za każdy kilogram zebranych w ten sposób komórek, stowarzyszenie wpłaci 2 zł na konto WOŚP. 

 

W międzyczasie zapraszamy do Kawiarenki z Sercem, na kiermasz rękodzieła oraz książek, prowadzone przez pracowników Biblioteki, Koła Gospodyń, Rodziców, Wolontariuszy, i Przyjaciół.

 

Całość poprowadzi niezrównany Szymon Joy Powałowski, proponując przygotowane przez darczyńców i sponsorów wartościowe niespodzianki.