logotyp konkursu diament meblarstwa 2021

Diamentowa Gmina Łubowo

  • Dodano: 2020-11-03 11:00:00
  • 772 wyświetleń
  • Drukuj

Konkurs Diament Meblarstwa 2021

Dwie firmy meblarskie z terenu Gminy Łubowo zdobyły ogólnopolską nagrodę za swoje innowacyjne produkty. Konkurs Diament Meblarstwa organizowany jest od 2006 r. przez wydawnictwo Meble.pl. Nagradzane produkty charakteryzują się wyjątkowością pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności czy funkcjonalności.

W tym roku Diament Meblarstwa 2021 trafił do spółki Complet Chmielewscy, która od ponad 3 lat funkcjonuje w nowoczesnej siedzibie w miejscowości Myślęcin oraz do spółki Bovelli Bedding, która jest pierwszym inwestorem na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Fałkowie. Nagrodzone produkty to:

  • ekologiczne meble modułowe BRICK marki produktowej COMPLET FURNITURE – kategoria konkursowa: strefa publiczna
  • łóżko tapicerowane Uno GEo marki produktowej VICINO – kategoria konkursowa: strefa snu

Z przyznanych nagród cieszy się Andrzej Łozowski, Wójt Gminy Łubowo i dodaje: „Jestem dumny, że mamy na swoim terenie firmy, których produkty z powodzeniem mogą konkurować zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obie firmy wyróżniają się dynamiką rozwoju, wysoką jakością oferowanych produktów, stąd nagroda Diament Meblarstwa to nic innego jak potwierdzenie ich profesjonalizmu. Dla mnie to chluba, że udało nam się pozyskać w ostatnich latach tak solidnych inwestorów. Firmy Complet Chmielewscy  i Bovelli Bedding to niewątpliwie jedni z ambasadorów Gminy Łubowo.”

 

Najnowsza edycja konkursu zgromadziła 206 produktów, które zostały zgłoszone w 18 kategoriach konkursowych. Zgłoszone produkty oceniała 69-osobowe jury, w skład którego weszli architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, dziennikarze branżowi, blogerzy, przedstawiciele organizacji branżowych, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Patronami konkursu Diament Meblarstwa są media, organizacje i stowarzyszenia branżowe, instytucje zajmujące się wzornictwem, a także organizatorzy targów branżowych. Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

Gala wręczenia nagród została zaplanowana w dniu 1 grudnia w Warszawie. Organizacja uroczystości jest jednak uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Więcej na temat tegorocznej edycji konkursu można znaleźć na http://www.diamentmeblarstwa.pl.