I TURNIEJ SZÓSTEK PIŁKARSKICH JUŻ W SOBOTĘ na Orliku w Lednogórze!

  • Dodano: 2017-06-21 14:34:00
  • 2140 wyświetleń
  • Drukuj

Już w najbliższą sobotę 23 czerwca odbędzie się I TURNIEJ SZÓSTEK PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO GMINY ŁUBOWO! Turniej organizowany jest przez Wielkopolski Klub Sportowy Owieczki, który w tym roku obchodzi 5- lecie swojej działalności.

W pierwszej edycji tego turnieju weźmie udział prawie 160 zawodników. Na boisku "orlik" przy Szkole Podstawowej w Lednogórze wystąpi  16 drużyn z terenu siedmiu gmin: Łubowa, Gniezna, Kiszkowa, Kłecka, Czerniejewa, Pobiedzisk i Niechanowa.

Honorowy patronat nad turniejem objął wójt gminy Łubowo- Andrzej Łozowski. Turniej wspierany jest Urząd Gminy Łubowo i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Patronat medialny sprawuje: Gnieźnieński Tydzień, Radio Plus , www.sportgniezno.pl., www.peryferiafutbolu.pl i www.gniezno.naszemiasto.pl.

Turniej wspierają firmy: Complet furniture Myślęcin, Auto Sanok Jankowo Dolne, MJ Sport, Tropikalna Odnowa Fałkowo, Winiecki Instalacje Grzewczo Sanitarne, Bez skórki Jankowo Dolne, Rajczyk Transport Międzynarodowy, Hurtownia Warzyw i Owoców Alina Ukleja, Drukarnia Scriptor, Piekarnia- Cukiernia Kazimierz Dynarski Pobiedziska, PawHause, Serwis Opon Owieczki- Tomasz Kluczyński, Sklep Spożywczy Joanny Bartkowiak ze Strychowa.

Turniej z pulą nagród 1500 złotych za zajęcie 1 miejsca!!Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych drużyn :) Dodatkową nagrodą za zajęcie II miejsca będzie voucher dla całej drużyny do Tropikalnej odnowy w Fałkowie!

Dla uczestników i kibiców będzie dostępna strefa odpoczynku, w której znajdować się będą:  konsola playstation z grą fifa 2017, stół do ping ponga i boisko do koszykówki, a także profesjonalne masaże (w niedziele).  Pomoc medyczną w czasie turnieju będzie zapewniał ratownik medyczny.

Podczas zawodów będą przeprowadzane konkursy sportowe z nagrodami, które wypełnią czas oczekiwania na swój mecz.

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na stronie www.facebook.pl/OwieczkiWKS

HARMONOGRAM TURNIEJU - plik.pdf