Karczma Lednickie Wrota

  • Dodano: 2019-01-24 07:42:00
  • 4977 wyświetleń
  • Drukuj

Na skraju Lednickiego Parku Krajobrazowego i trasie Szlaku Piastowskiego, w nowo otwartej Karczmie "Lednickie Wrota" organizujemy wesela marzeń w niezwykłej oprawie. Proponujemy Państwu tradycyjne, ludowe wnętrza ze stonowaną dekoracją, świecami i świeżymi kwiatami oraz ciekawie zagospodarowaną przestrzeń w obejściu

Obiekt choć nowy, nawiązuje swym kształtem do dawnych budowli wiejskich, a szczególny charakter zyskuje dzięki zastosowaniu muru pruskiego. Wnętrza karczmy są równie urokliwe z uwagi na to, że wiele elementów konstrukcyjnych, w tym belki drewniane, słupy żeliwne i ściany z cegły pochodzą z rozbiórki ponad 100 letniego budynku, którego serce ponownie zabiło w „Lednickich Wrotach”.
Obecnie do dyspozycji Gości jest parter obiektu, gdzie mieści się część restauracyjna z dwiema salami i barem oraz plener z zadaszoną altaną, miejscem na ognisko, wędzarnią, przestrzenia dla dzieci, wiejskim ogródkiem oraz obszernym parkingiem. Na piętrze udostępnimy 9 pokoi 2, 3 i 4 – osobowych z łazienkami, każdy oryginalnie urządzony oraz dodatkową salę dla Gości na antresoli.
Nasza kuchnia oddaje hołd kulinarnemu dorobkowi kuchni polskiej, stąd można skosztować u nas jej wybranych specjałów w interesujących odsłonach. Bazujemy na dobrej jakości produktach lokalnych, także sezonowych, mając na celu przygotowanie smacznych i estetycznie podanych dań.
Karczma "Lednickie Wrota" jest idealnym miejscem na organizacje zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego wesela (do 100 osób) z tańcami. Klimatycznego wnętrza restauracji są wyposażone w nagłośnienie i klimatyzację, w celu zapewnienie dodatkowego komfortu naszym Gościom.

 

https://www.facebook.com/lednickiewrota/

 

Serdecznie zapraszamy do urokliwej Karczmy „Lednickie Wrota”

Karczma „Lednickie Wrota”

Godziny otwarcia:

 Od wtorku do soboty: 11.00 – 20.00

Niedziele i Święta: 12.00 – 20.00

Poniedziałek – nieczynne

 

Lednogóra 4a, 62-261 Lednogóra

Tel. +48 510 198 008

biuro@lednickiewrota.pl

www.lednickiewrota.pl

GPS: szer. 52,5067 dł.: 17,3721