Łubowo odDYCHA 2024 na Finale WOŚP w Łubowie

  • Dodano: 2024-01-25 08:08:00
  • 801 wyświetleń
  • Drukuj

Szanowni Państwo 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biegu Łubowo odDYCHA podczas Finału WOŚP 2024, który odbędzie się w dniu 28 stycznia w siedzibie Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury Gminy Łubowo.

więcej informacji znajduje się pod tym linkiem  

Tego dnia będzie można zapisać się na bieg w obecności Ambasadorów Biegu i organizatorów. To znakomita okazja by porozmawiać z tak utytułowanymi sportowcami jak Aleksandra Politowicz i Jarosław Łabus.

Ola - multimedalistka Mistrzostw i Pucharu Polski, Europy i Świata. Startowała na matach wielu krajów Polski i Europy. Jest zawodniczką wszechstronną startującą zarówno w konkurencjach indywidualnych jak również drużynowych.  Zdobyła m.in. 24 medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, oraz Akademickich Mistrzostw Polski i Akademickiego Pucharu Polski we wszystkich kategoriach (dzieci, junior młodszy, junior, młodzieżowiec, senior). Przemiła osoba.

Jarek - prekursor TRIATHLONU w Polsce, pierwszy Polak, który brał udział w Mistrzostwach  Świata w Triathlonie w Nicei (1986) i Mistrzostwach Europy w Triathlonie w Roth (1987), wielokrotnie reprezentował nasz kraj na zawodach Pucharu Europy, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, człowiek legenda, prawdziwy IRONMAN - obecnie nauczyciel, trener i spełniony, przesympatyczny człowiek. Jarosław Łabus pełni od pierwszej edycji funkcję Ambasadora Głównego. 

Oczywiście najważniejsze jest wsparcie WOŚP, stąd informujemy, że będzie można wylicytować wyjątkowe vouchery na tegoroczną edycję biegu. Pakiet startowy obejmował  będzie koszulkę, posiłek oraz dodatkowe niespodzianki ufundowane przez sponsorów biegu.
Dodatkowo vouchery będą sygnowane podpisami Ambasadorów Biegu, będzie można też zrobić fotkę z naszymi sportowcami oraz spędzić miło czas w ich obecności. Osoby, które wygrają licytację będą również uczestniczyły w ceremonii wręczenia nagród w dniu 18 maja 2024r., wraz z organizatorami. Życzymy im również zwycięstwa w naszym biegu!  

Do zobaczenia w niedzielę! 

dla przypomnienia:

Organizatorem Biegu jest Gmina Łubowo, którą reprezentuje Wójt Gminy - Andrzej Łozowski.

Bieg odbędzie się 18 maja 2024r. na 10-cio kilometrowej trasie Dziekanowice - Łubowo.