Rozkład jazdy autobusów - Wybory Samorządowe 7 kwietnia 2024

  • Dodano: 2024-03-28 15:49:00
  • 443 wyświetleń
  • Drukuj

Poniżej znajdą Państwo rozkład jazdy autobusów, które będą kursowały podczas Wyborów Samorządowych w dniu 07.04.2024r. na terenie Gminy Łubowo.

Przejazd autokarami jest bezpłatny.

 

pobierz

 

Obwód głosowania nr 1:

Szkoła Podstawowa w Lednogórze

Lednogóra 40A, 62-261 Lednogóra

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Lednogóra  Stacja PKP

08:50

13:50

2

Lednogóra Osiedle

08:52

13:52

3

Lednogóra Szkoła Podstawowa

08:55

13:55

4

Moraczewo  pod wiatrakami

09:00

14:00

5

Lednogóra Szkoła Podstawowa

09:05

14:05

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

 

Obwód głosowania nr 2:

Szkoła Podstawowa w Fałkowie

Fałkowo 1A, 62-262 Fałkowo

 

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Fałkowo Huby

09:30

14:30

2

Fałkowo Szkoła Podstawowa

09:35

14:35

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

 

Obwód głosowania nr 3:

Dom Kultury w Łubowie

Łubowo 13F, 62-260 Łubowo

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Łubowo Łubówko

08:55

13:55

2

Łubowo Dom Kultury

08:58

13:58

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

 

Obwód głosowania nr 4:

Szkoła Podstawowa w Owieczkach

Owieczki 11A, 62-260 Łubowo

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Myślęcin / Owieczki

08:02

13:02

2

Owieczki Szkoła Podstawowa

08:04

13:04

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

 

Obwód głosowania nr 5:

Sala Wiejska w Dziekanowicach

Dziekanowice 26A, 62-261 Dziekanowice 

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Żydówko

09:20

14:20

2

Siemianowo

09:28

14:28

3

Dziekanowice Sala Wiejska

09:35

14:35

4

Rybitwy Centrum k. Sklepu

09:42

14:42

5

Rybitwy Skrzyżowanie k. Pałac

09:44

14:44

6

Dziekanowice Skrzyżowanie  z drogą 194

09:52

14:52

7

Dziekanowice Sala Wiejska

09:55

14:55

8

Dziekanowice Huby

09:58

14:58

9

Dziekanowice Sala Wiejska

10:00

15:00

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

 

Obwód głosowania nr 6:

Sala Wiejska w Imielnie

Imielno 13, 62-261 Imielno

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Imielenko k. Boiska

08:00

13:00

2

Imielno Działki I

08:10

13:10

3

Imielno Działki II

08:12

13:12

4

Imielno Sala Wiejska

08:15

13:15

5

Imielno k. Sołtysa

08:18

13:18

6

Imielno Sala Wiejska

08:20

13:20

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

Obwód głosowania nr 7:

Sala Wiejska w Wierzycach

Wierzyce Osiedle Leśne 7, 62-262 Fałkowo

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Chwałkówko

10:00

15:00

2

Wierzyce kierunek Pobiedziska-

k. Sklepu

10:10

15:10

3

Wierzyce Sala Wiejska

10:15

15:15

4

Wierzyce kierunek Czerniejewo

10:18

15:18

5

Wierzyce Sala Wiejska

10:20

15:20

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

 

Obwód głosowania nr 8:

Sala Wiejska w Woźnikach

Woźniki 11A, 62-260 Woźniki 

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Leśniewo

11:00

15:45

2

Baranowo

11:05

15:50

3

Pierzyska stacja PKP

11:10

15:55

4

Woźniki Sala Wiejska

11:13

15:58

5

Woźniki Huby

11:16

16:01

6

Woźniki Sala Wiejska

11:20

16:05

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.

 

Obwód głosowania nr 9:

Sala Wiejska w Rzegnowie

Rzegnowo 44A, 62-260 Rzegnowo

 

Autobus będzie czekał na osoby biorące udział w głosowaniu i po głosowaniu odwiezie wszystkich tą samą trasą.

 

 

 

F.W. „TRANS-STACH”, Stanisław Mazurek

 

Rozkład jazdy ważny na dzień 07.04.2024 r.

Lp.

Przystanek

„7”

I kurs

„7”

II kurs

1

Strychowo

07:55

12:55

2

Strychowo I

08:00

13:00

3

Myślęcin / Owieczki

08:02

13:02

4

Owieczki Szkoła Podstawowa

08:04

13:04

5

Rzegnowo k. Krzyż

08:10

13:10

6

Rzegnowo Centrum

08:12

13:12

7

Rzegnowo Sala Wiejska

08:15

13:15

 

 

Legenda

 

„7” -  kursuje tylko w Niedzielę 07.04.2024 r.