Wielkopolski Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Burmistrza Trzemeszna pełen sukcesów!

• Dodano: 2023-05-31 10:31:38
  • 807 wyświetleń
  • Drukuj

W sobotę, 28 maja, odbył się Wielkopolski Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Burmistrza Trzemeszna. Zawody przyciągnęły liczne grono utalentowanych zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności i determinację. Wśród nich znaleźli się również uczestnicy sekcji karate prowadzonej przez Aleksandrę Politowicz, którzy ten start mogą zaliczyć do bardzo udanych.

W kategorii kihon do lat 7 Iga Wegner wywalczyła wysokie miejsce, zajmując 3. pozycję. W tej samej grupie wiekowej dobry występ zaliczył także debiutujący Adam Łuczak.

Sekcja karate pod wodzą Aleksandry Politowicz świetnie wypadła także w kategorii kihon dzieci w wieku 10-12 lat. W tej konkurencji uczniowie Oli dominowali na podium! Jędrzej Cytryński zdobył 1. miejsce. Zawodnik ten zaliczył ogromny progres od ostatnich zawodów, które były jego debiutem. Izabela Kulińska stanęła na 2. miejscu, prezentując wysoki poziom techniczny. Na 3. miejscu uplasowała się Katarzyna Sroka, która również została doceniona przez sędziów. Tuż za podium uplasował się Bruno Sander.

Sukces uczestników sekcji karate prowadzonej przez Aleksandrę Politowicz jest potwierdzeniem, że ciężka praca i determinacja prowadzą do osiągnięcia wspaniałych rezultatów.

Podczas zawodów odbył się także pokaz karateczek, które już za tydzień wystartują w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Lublinie. Ola Politowicz, Natalia Szuba i Maja Barczak mają duże szanse na powrót z medalami.