mbu

Wolontariusze - przyjaciele seniorów pilnie poszukiwani!

  • Dodano: 2021-05-12 13:57:00
  • 494 wyświetleń
  • Drukuj

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury Gminy Łubowo podejmuje współpracę na rzecz osób starszych na terenie gminy Łubowo.

Partnerem w programie OBECNOŚĆ jest Stowarzyszenie mali bracia Ubogich działające na rzecz osób starszych samotnych, które poszukuje wolontariuszy towarzyszących w Łubowie. 

Wolontariusze towarzyszący to przyjaciele osób starszych. Odwiedzają osoby mieszkające samotnie, rozmawiają, chodzą na spacery, rozwijają zainteresowania podopiecznego. 

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich dba o swoich wolontariuszy. Zapewnia m.in.  szkolenia tematyczne i wsparcie specjalistów oraz stwarza możliwości do realizowania własnych pomysłów.

Jeśli masz ochotę zrobić coś dobrego, rozwinąć swoje umiejętności, realizować swoje pomysły oraz  nabrać doświadczenia, którym możesz pochwalić się w swoim CV, a dodatkowo poznać nowych ludzi oraz swoje możliwości - ten wolontariat jest właśnie dla Ciebie!  

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19 maja 2021 o godz. 17:00 w formie online! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie https://www.malibracia.org.pl/wolontariat/wyslij-zgloszenie/

Tutaj znajdziesz prawdziwe świadectwa wolontariuszy mbU i przeczytasz więcej o naszym wolontariacie: https://www.malibracia.org.pl/wolontariat/jak-zostac-wolontariuszem/

Podziel się tą informacją ze znajomymi.

Razem możemy więcej!

Sprawmy by na twarzy kolejnych seniorów pojawił się uśmiech!