Zawody Pływackie na Lednicy i Piknik w Łubowie

  • Dodano: 2013-07-19 10:00:00
  • 6011 wyświetleń
  • Drukuj

W imieniu Wójta Gminy Łubowo - Andrzeja Łozowskiego jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa w niedzielę 21 lipca na wielkie święto sportowo - rekreacyjne w Gminie Łubowo.

Zaczynamy od rana XX jubleuszowymi Zawodami w pływaniu długodystansowym w wodach otwartych na Lednicy. Już od godz. 9.00 czynne będzie biuro zawodów na Małym Skansenie w Dziekanowicach. Ok. godz. 11.30 przewidziano wyścig VIP (200m) z wyspy na brzeg stylem dowolnym.
Oficjalne otwarcie Zawodów nastąpi o godz. 12.00 a wszystkie wyścigi na poszczególnych dystansach od 500m do 3000m powinny zakończyć się ok 14.30.
Przewidziano moc nagród i spodziewamy się prawdziwie sportowej walki :)
Impreza objęta jest honorowym patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego - Andrzeja Kraśnickiego.
Wszelkich informacji na temat Zawodów udziela Irena Wójcik - Dyrektor Zawodów, pod nr tel. 61 427-59-26

Po sportowych emocjach zapraszamy serdecznie na piknik w Łubowie, na placu w pobliżu drewnianego kościoła.
Ok. godz. 17.00 wystąpi młodzież z Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łubowie w programie przygotowanym przez Stanisława Horbika.
Ok. godz. 19.00 odbędzie się koncert JANE

Jane, to pseudonim artystyczny Moniki Mioduszewskiej, 17-letniej, pięknej łodzianki. Dziewczyna śpiewa praktycznie od zawsze, ale na zajęcia nauki śpiewu poszła w wieku 10 lat. Od tego czasu ma na swoim koncie udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach wokalnych. Praktycznie na wszystkich zdobyła Grand Prix. Jane brała także udział w drugiej edycji programu "Bitwa Na Głosy", gdzie była główną solistką w grupie Moniki Kuszyńskiej.

Ok. godz. 20.00 na scenie pojawi się Andrzej Rosiewicz, który z pewnością rozbawi przybyłą publiczność, piosenki z jego repertuaru to już klasyka.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi powiązane z wiadomością:
zawody pływackie


Podobne tematy dla tagów: zawody pływackie,

Zawody pływackie na Lednicy 2013 - wyniki
Zawody Pływackie na Lednicy - plakat